Προγνωστικά Σήμερα
  • Follow Us -
3

Πρόγραμμα Αγώνων Euro 2021

Το Euro 2021 βρίσκεται 10 μέρες μακριά από την έναρξη του και το φίλαθλο κοινό της Ευρώπης αδημονεί. Με ένα χρόνο καθυστέρηση λόγω της πανδημίας, Οι αγώνες θα φιλοξενηθούν σε Ρώμη, Λονδίνο, Μόναχο, Σεβίλλη, Αγία Πετρούπολη, Βουκουρέστι, Άμστερνταμ, Γλασκώβη, Μόναχο, Βουδαπέστη, Κοπεγχάγη, Μπακού.


Ο πρώτος ημιτελικός θα διεξαχθεί στις 6 Ιουλίου, ενώ ο δεύτερος την επόμενη ημέρα. Ο μεγάλος τελικός του Γουέμπλεϊ θα διεξαχθεί την Κυριακή 11 Ιουλίου στις 22:00 το βράδυ. Στην φάση των 16 προκρίνονται οι δύο πρώτοι κάθε ομίλου και οι τέσσερις καλύτεροι τρίτοι.

1ος Όμιλος

Τουρκία, Ιταλία, Ουαλία, Ελβετία (Διεξάγεται σε Ιταλία και Αζερμπαϊτζάν)

Πρόγραμμα Ομίλου:

ΤΟΥΡΚΙΑ -:- ΙΤΑΛΙΑ 11/06/2021 22:00
ΟΥΑΛΙΑ -:- ΕΛΒΕΤΙΑ 12/06/2021 16:00
ΤΟΥΡΚΙΑ -:- ΟΥΑΛΙΑ 16/06/2021 19:00
ΙΤΑΛΙΑ -:- ΕΛΒΕΤΙΑ 16/06/2021 22:00
ΙΤΑΛΙΑ -:- ΟΥΑΛΙΑ 20/06/2021 19:00
ΕΛΒΕΤΙΑ -:- ΤΟΥΡΚΙΑ 20/06/2021 22:00

Νικητής Ομίλου                                     Πρόκριση                                       Να Μην Προκριθεί

Ιταλία Stoiximan 1.60                         Ιταλία Stoiximan 1.07                  Ιταλία Stoiximan 7.50

Τουρκία Bet365 5.50                           Τουρκία Bet365 1.57                     Τουρκία Bet365 2.25

Ελβετία Stoiximan 6.00                     Ελβετία Betshop 1.55                   Ουαλία Betshop 1.85


2ος Όμιλος

Δανία, Φινλανδία, Βέλγιο, Ρωσία (Διεξάγεται σε Δανία και Ρωσία)

Πρόγραμμα Ομίλου:

ΔΑΝΙΑ -:- ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 12/06/2021 19:00
ΒΕΛΓΙΟ -:- ΡΩΣΙΑ 12/06/2021 22:00
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ -:- ΡΩΣΙΑ 16/06/2021 16:00
ΔΑΝΙΑ -:- ΒΕΛΓΙΟ 17/06/2021 19:00
ΡΩΣΙΑ -:- ΔΑΝΙΑ 21/06/2021 22:00
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ -:- ΒΕΛΓΙΟ 21/06/2021 22:00

Νικητής Ομίλου                                               Πρόκριση                                        Να Μην Προκριθεί

Βέλγιο Stoiximan 1.70                                   Βέλγιο Bet365 1.083                     Δανία Stoiximan 4.00

Δανία Stoiximan 4.00                                   Ρωσία Stoiximan 1.40                   Ρωσία Bet365 2.75

Βέλγιο Bet365 1.72                                         Δανία Betshop 1.22                        Φινλανδία Betshop 1.35


3ος Όμιλος

Ολλανδία, Ουκρανία, Αυστρία, Βόρεια Μακεδονία (Διεξάγεται σε Ολλανδία και Ρουμανία)

Πρόγραμμα Ομίλου:

ΑΥΣΤΡΙΑ -:- ΒΟΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 13/06/2021 19:00
ΟΛΛΑΝΔΙΑ -:- ΟΥΚΡΑΝΙΑ 13/06/2021 22:00
ΟΥΚΡΑΝΙΑ -:- ΒΟΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 17/06/2021 16:00
ΟΛΛΑΝΔΙΑ -:- ΑΥΣΤΡΙΑ 17/06/2021 22:00
ΟΥΚΡΑΝΙΑ -:- ΑΥΣΤΡΙΑ 21/06/2021 19:00
Β. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ -:- ΟΛΛΑΝΔΙΑ 21/06/2021 19:00

Νικητής Ομίλου                                                   Πρόκριση                                                    Να Μην Προκριθεί

Ολλανδία Stoiximan 1.40                                  Ολλανδία Bet365 1.04                              Ουκρανία Stoiximan 3.30

Ουκρανία Bet365 5.50                                       Αυστρία Stoiximan 1.40                           Αυστρία Betshop 2.75

Αυστρία Betshop 6.50                                        Ουκρανία Betshop 1.30                            Β. Μακεδονία Bet365 1.28


4ος Όμιλος

Αγγλία, Κροατία, Σκωτία, Τσεχία (Διεξάγεται σε Αγγλία και Σκωτία)

Πρόγραμμα Ομίλου:

ΑΓΓΛΙΑ -:- ΚΡΟΑΤΙΑ 13/06/2021 16:00
ΣΚΩΤΙΑ -:- ΤΣΕΧΙΑ 14/06/2021 16:00
ΚΡΟΑΤΙΑ -:- ΤΣΕΧΙΑ 18/06/2021 19:00
ΑΓΓΛΙΑ -:- ΣΚΩΤΙΑ 18/06/2021 22:00
ΚΡΟΑΤΙΑ -:- ΣΚΩΤΙΑ 22/06/2021 22:00
ΤΣΕΧΙΑ -:- ΑΓΓΛΙΑ 22/06/2021 22:00

Νικητής Ομίλου                                                  Πρόκριση                                                 Να Μην Προκριθεί

Αγγλία Stoiximan 1.40                                     Τσεχία Stoiximan 1.80                           Αγγλία Stoiximan 10.00

Κροατία Bet365 4.00                                         Σκωτία Bet365 2.20                               Κροατία Stoiximan 3.30

Τσεχία Betshop 13.00                                        Κροατία Betshop 1.30                           Τσεχία Bet365 1.90


5ος Όμιλος

Ισπανία, Σουηδία, Πολωνία, Σλοβακία (Διεξάγεται σε Ισπανία και Ρωσία)

Πρόγραμμα Ομίλου:

ΠΟΛΩΝΙΑ -:- ΣΛΟΒΑΚΙΑ 14/06/2021 19:00
ΙΣΠΑΝΙΑ -:- ΣΟΥΗΔΙΑ 14/06/2021 22:00
ΣΟΥΗΔΙΑ -:- ΣΛΟΒΑΚΙΑ 18/06/2021 16:00
ΙΣΠΑΝΙΑ -:- ΠΟΛΩΝΙΑ 19/06/2021 22:00
ΣΟΥΗΔΙΑ -:- ΠΟΛΩΝΙΑ 23/06/2021 19:00
ΣΛΟΒΑΚΙΑ -:- ΙΣΠΑΝΙΑ 23/06/2021 19:00

Νικητής Ομίλου                                                  Πρόκριση                                                         Να Μην Προκριθεί

Ισπανία Stoiximan 1.35                                     Πολωνία Stoiximan 1.45                             Σλοβακία Stoiximan 1.60

Πολωνία Bet365 6.50                                         Ισπανία Bet365 1.04                                    Σουηδία Betshop 2.60

Ισπανία Betshop 1.33                                         Σουηδία Betshop 1.45                                   Πολωνία Bet365 2.75 


6ος Όμιλος

Ουγγαρία, Πορτογαλία, Γαλλία, Γερμανία (Διεξάγεται σε Γερμανία και Ουγγαρία)

Πρόγραμμα Ομίλου:

ΟΥΓΓΑΡΙΑ -:- ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 15/06/2021 19:00
ΓΑΛΛΙΑ -:- ΓΕΡΜΑΝΙΑ 15/06/2021 22:00
ΟΥΓΓΑΡΙΑ -:- ΓΑΛΛΙΑ 19/06/2021 16:00
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ -:- ΓΕΡΜΑΝΙΑ 19/06/2021 19:00
ΓΕΡΜΑΝΙΑ -:- ΟΥΓΓΑΡΙΑ 23/06/2021 22:00
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ -:- ΓΑΛΛΙΑ 23/06/2021 22:00

Νικητής Ομίλου                                                              Πρόκριση                                                              Να Μην Προκριθεί

Γαλλία Stoiximan 2.20                                                 Γαλλία Stoiximan 1.10                                        Πορτογαλία Betshop 3.50

Γερμανία Bet365 2.25                                                   Γερμανία Stoiximan 1.11                                     Ουγγαρία Stoiximan 1.18

Πορτογαλία Betshop 4.50                                             Πορτογαλία Betshop 1.25                                  Γερμανία Bet365 8.00


ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16

Σάββατο (26/6)

19:00 Δεύτερος 1ου ομίλου – Δεύτερος 2ου ομίλου: Γιόχαν Κρόιφ Αρένα, Άμστερνταμ (1)

22:00 Πρώτος 1ου ομίλου – Δεύτερος 3ου ομίλου: Γουέμπλεϊ, Λονδίνο (2)

Κυριακή (27/6)

19:00 Πρώτος 3ου ομίλου – Τρίτος 4ου/5ου/6ου ομίλου: Πούσκας Αρένα, Βουδαπέστη (3)

22:00 Πρώτος 2ου ομίλου – Τρίτος 1ου/4ου/5ου/6ου ομίλου: Καρτούχα, Σεβίλλη (4)

Δευτέρα (28/6)

19:00 Δεύτερος 4ου ομίλου – Δεύτερος 5ου ομίλου: Πάρκεν, Κοπεγχάγη (5)

22:00 Πρώτος 6ου ομίλου – Τρίτος 1ου/2ου/3ου ομίλου: Αρένα Νατσιονάλα, Βουκουρέστι (6)

Τρίτη (29/6)

19:00 Πρώτος 4ου ομίλου – Δεύτερος 6ου ομίλου: Γουέμπλεϊ, Λονδίνο (7)

22:00 Πρώτος 5ου ομίλου – Τρίτος 1ου/2ου/3ου/4ου ομίλου: Χάμπντεν Παρκ, Γλασκώβη (8)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Παρασκευή (2/7)

19:00 Νικητής 6 – Νικητής 5: Κρεστόβσκι, Αγία Πετρούπολη (1)

22:00 Νικητής 4 – Νικητής 2: Άλιαντς Αρένα, Μόναχο (2)

Σάββατο (3/7)

19:00 Νικητής 3 – Νικητής 1: Ολυμπιακό Στάδιο, Μπακού (3)

22:00 Νικητής 8 – Νικητής 7: Ολίμπικο, Ρώμη (4)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Τρίτη (6/7)

22:00 Νικητής 2 – Νικητής 1: Γουέμπλεϊ, Λονδίνο (1)

Τετάρτη (7/7)

22:00 Νικητής 3 – Νικητής 4: Γουέμπλεϊ, Λονδίνο (2)

ΤΕΛΙΚΟΣ

Κυριακή (11/7)

22:00 Νικητής 1 – Νικητής 2: Γουέμπλεϊ, Λονδίνο


21+ | Παίξε Υπεύθυνα | Αρμόδια Αρχή: MGA | Ρυθμιστής Εμπορικής Επικοινωνίας: ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 2109215776 | Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας.

cleverbet

- Tipster

Δείτε ακόμα :

Ποδόσφαιρο

Μη χάσετε

Δελτία Τύπου

Αφιερώματα