• Follow Us -
5

Αταλάντα – Βαλένθια με +155 επιλογές στοιχήματος | Bet365 προσφορές*

Αταλάντα και Βαλένθια κοντράρονται στην έδρα της πρώτης, με τις δύο ομάδες να αποτελούν τις ευχάριστες εκπλήξεις της φάσης των ομίλων του Champions League στη φάση των ομίλων.

Θα καταφέρουν να σκοράρουν και οι δύο ομάδες στη συγκεκριμένη αναμέτρηση; Η απόδοση βρίσκεται στο 1.70.

H Αταλάντα έκανε σπουδαία ανατροπή, στο δεύτερο γύρο των ομίλων και κατάφερε να πάρει την πρόκριση στους 16 μέσα σε μεγάλα πανηγύρια. Με την κλήρωση κόντρα στη Βαλένθια, το όνειρο για συνέχεια στη διοργάνωση, παραμένει ζωντανό, με την επικράτησή της απόψε, να προσφέρεται στο 1.60.

H ομάδα του Γκασπερίνι, πέρα από τον ενθουσιασμό και την καυτή της έδρας, έχει και ένα πολύ καλό μομέντουμ, καθώς προέρχεται από τη νίκη επί της Ρόμα (2-1) στο πρωτάθλημα, που την έκανε να αποσπαστεί έξι βαθμούς από την πέμπτη θέση. Στο 2.37 βρίσκεται η πιθανότητα να σκοράρει και στα δύο ημίχρονα του αγώνα.

Θα έχει σημειωθεί περισσότερο από 1.5 γκολ στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα; Το σχετικό over προσφέρεται σε απόδοση 2.37.

Όσο για τη Βαλένθια; Τα πήγε κι αυτή εξαιρετικά σε έναν όμιλο, κόντρα σε Τσέλσι και Άγιαξ και μόνο η παρουσία της στους 16 αποτελεί επιτυχία. Ωστόσο, κόντρα στην Αταλάντα, έχει κι αυτήν μια ευκαιρία για να προχωρήσει περαιτέρω, με την πρόκρισή της, να βρίσκεται στο 2.20.

Στο πρωτάθλημα της, δεν έχει ανάλογη πορεία με την αντίπαλο της, τελευταία, καθώς μετά τις δύο ήττες από Γρανάδα και Χετάφε, την Παρασκευή έφερε εντός έδρας ισοπαλία, με 2-2, με την Ατλέτικο Μαδρίτης. Στο 4.20 προσφέρεται η ισοπαλία και απόψε.

Με το “Φτιάξτε Αγορά“* μπορείτε να παίξετε το Αταλάντα – Βαλένθια συνδυάζοντας μέχρι 6 επιλογές από το ίδιο παιχνίδι!