Winmasters.gr: Το ευρωπαϊκό ταξίδι ξεκινάει για Ατρόμητο και Αστέρα Τρίπολης!

*Περισσότερες από 160 πραγματικές αγορές για το Ντινάμο Μπρεστ-Ατρόμητος και το Χιμπέρνιαν-Αστέρας Τρίπολης

*Ειδικά στοιχήματα για Ημίχρονο/Τελικό & O/U 2.5 και Πολλαπλά Σκορ

*Μπορεί να κρατήσει το 0 παθητικό στο Α’ Ημίχρονο ο Ατρόμητος;

*Θα ανοίξει το σκορ ο Αστέρας στη Σκωτία;

Τα ψέματα τελείωσαν! Ατρόμητος και Αστέρας Τρίπολης ρίχνονται στη μάχη των προκριματικών του Europa League, ξεκινώντας τις υποχρεώσεις τους σε Λευκορωσία και Σκωτία αντίστοιχα!

Στις 20:45 ο Ατρόμητος κόντρα στην Ντινάμο Μπρεστ θα δώσει τον καλύτερο του εαυτό, ώστε να γυρίσει στο Περιστέρι με αέρα πρόκρισης στην επόμενη φάση του θεσμού.

Μία ώρα αργότερα, ο Αστέρας Τρίπολης αντιμετωπίζει την Χιμπέρνιαν στο Εδιμβούργο, με τους Αρκάδες να επιστρέφουν στη 2η τη τάξει ευρωπαϊκή διοργάνωση και να ονειρεύονται μια πορεία ανάλογη με εκείνη της σεζόν 2014-15!

Την ίδια στιγμή, η winmasters.gr διαθέτει πάνω από 160 στοιχηματικές επιλογές για την πρεμιέρα των ελληνικών ομάδων στο Europa League.

Όλοι οι παίκτες θα έχουν την ευκαιρία να βρουν αγορές για Γκολ, Ημίχρονα και Περίοδο 1ου Γκολ, καθώς και ειδικά στοιχήματα για Νίκη τουλάχιστον σε ένα ημίχρονο, Ομάδα να βρεθεί πίσω στο σκορ και να κερδίσει, Ημίχρονο/Τελικό & O/U 2.5, Πολλαπλά Σκορ.

Πρώτη ομάδα να σκοράρει και να κερδίσει/ισοπαλία/χάσει, Σκορ με πέναλτι και Αυτογκόλ, διατηρώντας πάντα το δικαίωμα για γρήγορες αγορές (fast markets) και cashout*!